KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13326361
*
nr 1332 6361
Michail Sjevarjov
(f. 1958), Sverige
Akvarell, Michail Sjevarjov (f. 1958), Signerad, småbåtshamn, 54x37 cm
Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 juni 2020
kl 20:15:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/6 15:46:11
1
400 kr
8/6 17:54:23
2
500 kr
8/6 18:21:53
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Michail Sjevarjov
Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.
Läs mer om Michail Sjevarjov
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller michail sjevarjov småbåtshamn svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:01
-
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:06
-
6193 Akvarell
I W Sweeting. Signerad, daterad 1880, landskap med..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:57
-
6195 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Ak..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:02
-
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:06
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:25
*
Michail Sjevarjov
Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.
Läs mer om Michail Sjevarjov
nr 1332 6361
Michail Sjevarjov
(f. 1958), Sverige
Akvarell, Michail Sjevarjov (f. 1958), Signerad, småbåtshamn, 54x37 cm
Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/6 15:46:11 | 1 | 400 kr |
8/6 17:54:23 | 2 | 500 kr |
8/6 18:21:53 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Michail Sjevarjov
Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.Läs mer om Michail Sjevarjov
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller michail sjevarjov småbåtshamn svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:01 -
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:06 -
6193 Akvarell
I W Sweeting. Signerad, daterad 1880, landskap med..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:57
-
6195 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Ak..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:02 -
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:06 -
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:25